Inmiddels twee repetities gehad met onze nieuwe dirigent en dat is goed bevallen. Henk Houben was met glans de gekozen kandidaat na de proefdirecties. Nieuwe leermeester, nieuwe inzichten; dat klopt in dit geval. Wij zitten tijdens de repetitie op het puntje van onze stoel en werken hard van half acht tot negen uur. Een kwartiertje pauze en dan weer hup, ertegenaan. Heerlijk muziek gemaakt en om tien uur moe, maar voldaan de instrumenten inpakken. Om deze thuis weer uit te pakken want, oh ja, van iedere dag thuis even oefenen wordt het een stuk beter op de maandagavond. Dat gaan we doen Henk!

Nieuwe dirigent Henk Houben 8 april 2024
Nieuwe dirigent Henk Houben 8 april 2024
Nieuwe dirigent Henk Houben 8 april 2024
Nieuwe dirigent Henk Houben 8 april 2024
Nieuwe dirigent Henk Houben 8 april 2024
Nieuwe dirigent Henk Houben 8 april 2024
Nieuwe dirigent Henk Houben 8 april 2024
Nieuwe dirigent Henk Houben 8 april 2024
Nieuwe dirigent Henk Houben 8 april 2024
Nieuwe dirigent Henk Houben 8 april 2024